3. Bieg o Breńskie Kierpce – 16.08.2015 r.

Aktualizacja informacji na stronie wkrótce.

 

WYNIKI – 3. Bieg o Breńskie Kierpce – kliknij

FOTORELACJE z BIEGU – kliknij

 

Biegi Dzieci i Młodzieży – wyniki

 

 

WAŻNA INFORMACJA!!!

LISTA STARTOWA JEST ZAMKNIĘTA – w dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do BIEGU GŁÓWNEGO!!!

 

 

 

Znajdz_zps9604d9fb

Miło nam poinformować, że Bieg o Breńskie Kierpce doczekał się swojego profilu na Facebooku. Funpage biegu znajdziecię TUTAJ lub klikając w ikonkę „Znajdź nas na Facebooku”. Na profilu będziemy zamieszczać ciekawostki, zdjęcia i ważne informacje o organizowanej przez nas imprezie. Podglądajcie nas!

 

BIEGOWE WYDARZENIE ROKU – głosowanie!

Przypominamy, że cały czas trwa głosowanie na Biegowe Wydarzenie Roku. Liczymy na Wasze głosy. Pamiętajcie, że po oddaniu głosu należy go potwierdzić, klikając w link, który zostanie przesłany na adres mailowy podawany w czasie głosowania. Link do głosowania: GŁOSOWANIE Biegowe-Wydarzenie-Roku-2015_200x220px

KOMUNIKAT  nr 2 z dnia 13.04.2015 r.

Z powodu nieobecności koordynatora biegu w dniach 14-28 kwietnia 2015 r. nadesłane w tym terminie zgłoszenia oraz dokonane wpłaty zostaną uaktualnione na liście startowej po 29 kwietnia 2015 r.

ORGANIZATOR

 

KOMUNIKAT  nr 1 z dnia 08.04.2015 r.

Miło nam poinformować, że w dniu 7 kwietnia 2015 r. uruchomiliśmy zakładkę „Zgłoś swój udział” – umożliwiającą rejestrację do biegu głównego. Przed dokonaniem zapisu prosimy o zapoznanie się z regulaminem biegu głównego.

W formularzu „Zgłoś swój udział” należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • datę urodzenia,
  • adres e-mail,
  • aktualny numer telefonu,
  • w polu „treść wiadomości” rozmiar koszulki (S, M, L lub XL) oraz reprezentowany klub lub miejscowość
  • pole „Prześlij plik” – nie jest wymagane, bez dodania pliku można nacisnąć przycisk „Wyślij”. Zgłoszenie zostanie wysłane, mimo iż na dole strony pojawią się komunikaty dotyczące błędów.

W razie gdyby przesłane zgłoszenie nie pojawiło się na liście startowej w ciągu 7 dni od momentu jego wysłania, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

 

ORGANIZATOR

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Zamykając ten komunikat zgadzasz się z Polityką Prywatnościx